top of page

  Czy THL jest dla mnie?  

Poniższy kwestionariusz pomoże Ci ocenić, czy metoda Najwyższego Prawa (THL) jest techniką dla Ciebie odpowiednią. Znajdziesz tutaj 10 pytań, na które możesz odpowiedzieć TAK lub NIE. Po przeliczeniu swoich odpowiedzi, jeśli na co najmniej 3 odpowiedziałeś/aś TAK to ewidentny sygnał, że metoda THL jest czymś, co może Ci pomóc!

 

Jeśli chcesz nauczyć się THL do pracy z innymi, w pierwszej kolejności odpowiedz na pytania w kwestionariuszu - korzystanie z tej techniki do pracy z innymi wymaga również używania jej na sobie.

1

Czy zdarza się, że napotykasz w swoim życiu blokady, które regularnie pojawiają się w konkretnych sytuacjach? Np. Zawsze w momencie odczucia braku kontroli w danej sytuacji reagujesz wybuchem złości.

2

Czujesz się gotowy, aby zgłębić swoją podświadomość, dzięki czemu zyskasz bardziej holistyczny ogląd na swoje życie?

3

Czy zgadzasz się z założeniem, że Twoje samopoczucie i dobra kondycja psychofizyczna bezpośrednio wpływają na podwyższenie jakości Twojego życia?

4

Czy jesteś osobą, która potrafi wziąć odpowiedzialność za siebie i swoje życie, w tym godzić się z konsekwencjami, które wynikają z Twoich decyzji?

5

Czy jesteś osobą, której znane są inne techniki/narzędzia do pracy z emocjami, bądź próbowałaś/eś już podobnego typu konsultacji?

6

Czy uważasz, że jesteś osobą otwartą i ciekawą nadchodzących zmian, które wynikają z pogłębienia wiedzy jeszcze Ci nie znanej?

7

Jak myślisz - czy masz w sobie gotowość, aby zmienić swoje życie “tu i teraz”?

8

Czy czujesz gotowość na pracę z prawdziwym obrazem siebie, włączając w to również pracę nad Twoim cieniem, otoczeniem i relacjami?

9

Czy masz poczucie, że cała Twoja rodzina/Twój ród boryka się z podobnym ciągiem zdarzeń, który do tej pory jest kontynuowany, a Ty chciałabyś/chciałbyś go zmienić?

10

Czy masz w sobie chęci, aby zgłębić zagadnienie Twojej podświadomości i dowiedzieć się jakie informacje wypływają z Ciebie jako Źródła?

Jeśli po przeliczeniu odpowiedzi uzyskałeś/aś co najmniej 3 odpowiedzi TAK, to wiedz, że technika Najwyższego Prawa (THL) jest dla Ciebie!

Dlaczego?

Kwestionariusz został skomponowany w oparciu o zagadnienia, które stanowią fundamenty tej techniki. Gotowość, zaangażowanie, praca z karmą, również rodową to wszystko jest poruszane podczas sesji z Przewodnikiem. Kontraktowość naszej Duszy stanowi nieodłączny element naszego życia - ta metoda pozwala ujrzeć blokady i poradzić sobie z nimi w zupełnie nieinwazyjny i bezpieczny dla Ciebie sposób.

Naturalną kolejnością jest strach, czy lęk przed nieznanym i przed tym co tak naprawdę kryje nasza podświadomość. Twórca techniki, David Weidemann na szkoleniach i sesjach powtarza, że “nawet jeśli wydaje Ci się, że musisz skoczyć z dużej wysokości, podłoże i tak jest bliżej niż myślisz, ponieważ znajduje się pod Twoimi stopami”. Sama chęć i zaangażowanie do przysłowiowego “skoku” w życie w większej świadomości samego siebie i świata, w którym żyjemy to jeden z najważniejszych kroków. 

Masz więcej pytań?

Jeśli po przeliczeniu odpowiedzi, na mniej niż 3 odpowiedziałeś/aś TAK, skontaktuj się z nami pod adresem: booking@spiritualcoaching.eu, nasi Uzdrowiciele i Przewodnicy dysponują wieloma narzędziami, dzięki czemu będziemy w stanie razem wybrać odpowiednią metodę dla Ciebie! 

Fundacja Golden Ratio Logo

The Highest Law – Najwyższe Prawo jest własnością Fundacji Golden Ratio i jest przez nią zarządzane.

Technika jest wiodącą modalnością agencji coachingowej Spiritual Coaching.

 ZASTRZEŻENIA 

Regulamin

Polityka prywatności

POZNAJ TECHNIKĘ

Szkolenia
Sesje

bottom of page